Barcelona jest na dobrej drodze, aby już niebawem zapewnić sobie wicemistrzostwo Hiszpanii. Xavi Hernandez i Joan Laporta myślą już jednak o nowym sezonie. Hiszpańscy dziennikarze informują, że klub chce pozyskać aż siedmiu piłkarzy.
Projekt odbudowy Barcelony przez Xaviego przynajmniej po części się udał. Klub nadspodziewanie szybko odpadł z Ligi Mistrzów, Pucharu Króla i Ligi Europy, ale najprawdopodobniej zakończy sezon na drugim miejscu. Po odejściu Leo Messiego i fatalnym początku rozgrywek, chyba wszyscy w Katalonii wzięliby ten rezultat w ciemno. Barca w wielu spotkaniach nie zachwycała, jednak trzeba oddać, że momentami potrafiła błysnąć i pokazać atrakcyjny dla oka futbol. Wystarczyło to tylko i aż na drugie miejsce w La Liga.
Apetyty na Camp Nou są zdecydowanie większe i władze klubu już teraz myślą o kolejnych wyzwaniach. Blaugrana jest bardzo aktywna na rynku transferowym. W kolejnym sezonie zespół mają wzmocnić: Franck Kessie i Anders Christensen. Piłkarz Milanu zwiąże się czteroletnim kontraktem, duński defensor najprawdopodobniej podpisze trzyletni kontrakt. To jednak nie koniec wzmocnień ze Stamford Bridge. Josep Alvarez w programie "El Chiringuito" przyznał, że trwają intensywne negocjacje z Marcosem Alonso. Jeżeli zakończyłyby się fiaskiem, to kolejnymi kandydatami na lewą flankę są: Alex Grimaldo i Jose Gaya. Po zakończeniu sezonu z Londynu odejdzie również César Azpilicueta. Nie jest tajemnicą, że Barca również widziałaby go u siebie.
Bayern Monachium przedstawi w nadchodzącym tygodniu ostateczną ofertę Robertowi Lewandowskiemu
Drugim bramkarzem w sezonie 2022/2023 zostanie Inaki Pena. Gdyby z drużyny odszedł Frenkie de Jong, jego następcą zostałby Ruben Neves. Barcelona poważnie myśli o Raphinhi, który rozgrywa świetny sezon w Leeds United. Kolejnym kandydatem do wzmocnienia formacji ofensywnej jest Robert Lewandowski. Polak jest coraz bardziej sfrustrowany działaniami władz świeżo upieczonego mistrza Niemiec. Poważnie myśli o zmianach, ale Bayern nie chce stracić swojego najlepszego strzelca... Saga transferowa z udziałem kapitana reprezentacji Polski zapewne potrwa jeszcze długo.
Najważniejsze rozstrzygnięcia w czołowych europejskich ligach są już znane. Czekamy jeszcze jedynie na mistrzów Anglii i Włoch. Na pole position znajdują się Manchester City i AC Milan. Już niebawem najwięcej dziać się będzie w klubowych gabinetach. Czeka nas pasjonujące okno transferowe.
Kliknij "Akceptuję i przechodzę do serwisu", aby wyrazić zgody na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas, czyli Telewizję Polską S.A. w likwidacji (zwaną dalej również „TVP”), Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności) i pozostałych, które wskazujemy poniżej, a także zgody na udostępnianie przez nas identyfikatora PPID do Google.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie naszych poszczególnych serwisów zwanych dalej „Portalem”, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii takich jak: pliki cookie, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklam, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie poszczególnych serwisów na Portalu, takie jak adresy IP, identyfikatory Twoich urządzeń końcowych i identyfikatory plików cookie, informacje o Twoich wyszukiwaniach w serwisach Portalu czy historia odwiedzin będą przetwarzane przez TVP, Zaufanych Partnerów z IAB oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP dla realizacji następujących celów i funkcji: przechowywania informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych treści, wyboru spersonalizowanych treści, pomiaru wydajności reklam, pomiaru wydajności treści, stosowania badań rynkowych w celu generowania opinii odbiorców, opracowywania i ulepszania produktów, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, technicznego dostarczania reklam lub treści, dopasowywania i połączenia źródeł danych offline, łączenia różnych urządzeń, użycia dokładnych danych geolokalizacyjnych, odbierania i wykorzystywania automatycznie wysłanej charakterystyki urządzenia do identyfikacji.
Powyższe cele i funkcje przetwarzania szczegółowo opisujemy w Ustawieniach Zaawansowanych.
Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w Ustawieniach Zaawansowanych lub klikając w „Moje zgody”.
Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu lub ograniczenia przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do UODO.
Dane osobowe użytkownika przetwarzane przez TVP lub Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP mogą być przetwarzane zarówno na podstawie zgody użytkownika jak również w oparciu o uzasadniony interes, czyli bez konieczności uzyskania zgody. TVP przetwarza dane użytkowników na podstawie prawnie uzasadnionego interesu wyłącznie w sytuacjach, kiedy jest to konieczne dla prawidłowego świadczenia usługi Portalu, tj. utrzymania i wsparcia technicznego Portalu, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, dokonywania pomiarów statystycznych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Portalu. Na Portalu wykorzystywane są również usługi Google (np. Google Analytics, Google Ad Manager) w celach analitycznych, statystycznych, reklamowych i marketingowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz realizacji Twoich praw związanych z przetwarzaniem danych znajdują się w Polityce Prywatności.